• GÜVENLİ
    ALIŞVERİŞ
  • 75 TL ve ÜZERİ
    ÜCRETSİZ KARGO
190 g
MARRYNADES SEUL (190g Cam Şişe)
Cam Şişe
MARRYNADES SEUL
24,90
-
ADET
+

Kargo Bilgilendirme: Organize Sanayi Bölgelerinde uygulanacak elektrik kesintilerinden dolayı 23.01.2022 - 31.01.2022 tarihleri arasında yapacağınız alışverişlerdeki siparişleriniz 01.02.2022 tarihinde kargoya verilecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

İçi̇ndeki̇ler:

Su, Şeker, Üzüm Pekmezi, Domates Püresi, Elma Suyu, Sarımsak Granül, Stabilizatör Karışımı, Öğütülmüş Zencefil, Susam Yağı, Öğütülmüş Sarımsak, Acı Kırmızı Pul Biber, Frenk Soğanı.

Serin, kuru ve rutubetsiz ortamda muhafaza edilmelidir.

Raf ömrü: 1 yıl

Alerjen Uyarısı: Yumurta ürünü içerir

Ürün Hakkında:

Mutfağındaki yemek kokusunun şehrin dört bir yanını sarmasından ve şehri ikiye ayıran Han Nehri’nin güzelliğinden ilham alarak birbirini tamamlayıcı iki lezzet mantar ve yeşil soğanı araya getirdik. Seul Marrynades dünyanın en büyük ikinci metropolitan alanına sahip Seul’un güler yüzlü ve sıcakkanlı atmosferini her damlasında gizleyerek damaktaki tabuları yıkacak.

Kullanım Öneri̇si̇:

Marrynadesleri etleri pişirmeden 30 dakika önce bir kaba koyarak üzerine döküp buzdolabında bekletmeniz gerekiyor. 1 adet 1 kg ete yetecek kadar eğer hepsini kullanmak istemezseniz piştikten sonra lezzeti arttırmak için servis esnasında üzerine de bir miktar dökebilirsiniz. Ve mükemmel et yemeğiniz hazır!

KAPAT
Puan Ver
Devamını gör