• GÜVENLİ
    ALIŞVERİŞ
  • 75 TL ve ÜZERİ
    ÜCRETSİZ KARGO
565 g
KIRMIZI ETLERE ÖZEL KAMPANYA (565g Değirmen-Cam Şişe-Dökme Kapak)
Değirmen-Cam Şişe-Dökme Kapak
KIRMIZI ETLERE ÖZEL KAMPANYA
44,90
100,00
-
ADET
+

Kargo Bilgilendirme: Siparişleriniz en geç 3 - 5 iş günü içinde kargoya verilir.

İçi̇ndeki̇ler:

TÜTSÜ AROMALI TUZLU ÇEŞNİ: Tuz, Tütsü Aroma Vericisi.

MARRYNADES BEYRUT: Su, Elma Suyu, Soğan Suyu Konsantresi, Bitkisel Sıvı Yağ (Ayçiçek), Limon Suyu, Domates Salçası, Öğütülmüş Sarımsak, Tuz, Öğütülmüş Soğan, Yoğurt Tozu, Sumak, Stabilizatör Karışımı, Öğütülmüş Karabiber, Öğütülmüş Yenibahar, Öğütülmüş Kimyon, Zerdeçal, Öğütülmüş Tarçın, Kekik, Tatlı Öğütülmüş Kırmızı Biber, Öğütülmüş Zencefil, Öğütülmüş Muskat.

4 RENK KARABİBER KARIŞIMI: Karabiber Tane, Akbiber Tane, Yeşil Biber Tane, Kırmızı Karabiber Tane

ET ÇEŞNİSİ: Tuz, Kekik, Pul Kırmızı Biber, Hardal, Mercanköşk, Maydanoz, Öğütülmüş Kimyon, Biberiye, Öğütülmüş Karabiber, Öğütülmüş Kişniş, Öğütülmüş Soğan, Defne Yaprağı, Öğütülmüş Sarımsak.

SOFRADA ÖĞÜTME TUZU / PEMBE HİMALAYA TUZU: Himalaya Kaya Tuzu

ET BURGER ÇEŞNİSİ: Tuz, Öğütülmüş Soğan, Tatlı Kırmızı Pul Biber, Öğütülmüş Kişniş, Karabiber, Peynir Altı Suyu Tozu, Şeker, Mısır Nişastası, Öğütülmüş Kereviz, Sarımsak Granül, Tatlı Öğütülmüş Kırmızı Biber, Öğütülmüş Hardal Tohumu, Sarımsak Granül, Öğütülmüş Kekik, Öğütülmüş Akbiber, Sirke Tozu,Öğütülmüş Kimyon, Öğütülmüş Biberiye,Tütsü Aroması, Maya Ekstraktı, Muskat Ekstraktı.

Saklama Koşulları: Serin, kuru ve rutubetsiz ortamda ağzı kapalı olarak muhafaza edilmelidir. Tavsiye edilen tüketim tarihine kadar tüketilmelidir.

Raf Ömrü: 2 Yıl

Alerjen Uyarısı
ET ÇEŞNİSİ: Hardal tohumu içerir.

Ürün Hakkında:

TÜTSÜ AROMALI TUZLU ÇEŞNİ 100G

MARRYNADES BEYRUT 190G

4 RENK KARABİBER KARIŞIMI 45G

ET ÇEŞNİSİ 60G

SOFRADA ÖĞÜTME TUZU / PEMBE HİMALAYA TUZU KÜÇÜK DEĞİRMEN 100G

ET BURGER ÇEŞNİSİ 70G

Kullanım Öneri̇si̇:

TÜTSÜ AROMALI TUZLU ÇEŞNİ: Tütsü aromalı tuzlu çeşni ile yemeklerinizde barbekü lezzeti...

MARRYNADES BEYRUT:

4 RENK KARABİBER KARIŞIMI: Dört renk tane karabiber pişmiş sebzeler, et yemekleri, ızgara balık, tavuk yemekleri ve daha fazlası için lezzetli bir baharat olabilir.

ET ÇEŞNİSİ: Izgara etlerinizi marine etmek için hazırlayacağınız sos karışımına ilave edebilir ya da et baharatını servis sırasında etlerinizin üzerine serpebilirsiniz.

SOFRADA ÖĞÜTME TUZU / PEMBE HİMALAYA TUZU: Vücudumuzda bulunun 84 çeşit mineral ve elementi içinde barındırmaktadır. Himalaya kaya tuzu değirmenli ambalajlarda pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Himalaya dağlarının derinliklerinde bulunan bu tuz, tüm saflığı ile tamamen el ile toplanmıştır. Bir çok gurme şefin de tericihi olan bu gurme Himalaya Kaya Tuzu sofranızın her daim vazgeçilmezi olmaya aday ürünlerimizdendir.

ET BURGER ÇEŞNİSİ:

KAPAT
Puan Ver
Devamını gör