• GÜVENLİ
    ALIŞVERİŞ
  • 75 TL ve ÜZERİ
    ÜCRETSİZ KARGO
525 g
BEYAZ ETLERE ÖZEL KAMPANYA (525g Değirmen-Cam Şişe-Dökme Kapak)
Değirmen-Cam Şişe-Dökme Kapak
BEYAZ ETLERE ÖZEL KAMPANYA
44,90
100,00
-
ADET
+

Kargo Bilgilendirme: Siparişleriniz en geç 3 - 5 iş günü içinde kargoya verilir.

İçi̇ndeki̇ler:

BİBERİYELİ TUZLU ÇEŞNİ: Tuz, Biberiye, Çekirdekli Kırmızı Biber

MARRYNADES İSTANBUL: Su, Tatlı Biber Salçası, Domates Salçası, Bitkisel Sıvı Yağ (Ayçiçek), Limon Suyu, Öğütülmüş Sarımsak, Yoğurt Tozu, Öğütülmüş Soğan, Tuz, Stabilizatör Karışımı, Renklendirici (Paprika Oleoresin), Kekik, Öğütülmüş Karabiber, Şeker, Acı Kırmızı Pul Biber, Öğütülmüş Kimyon, İsot Biberi, Biberiye, Tütsü Aroma Vericisi.

3 RENK KARABİBER KARIŞIMI: Karabiber Tane, Akbiber Tane, Kırmızı Karabiber

TAVUK ÇEŞNİSİ: Öğütülmüş Hardal Tohumu, Öğütülmüş Karabiber, Öğütülmüş Kişniş, Öğütülmüş Zencefil, Pul Kırmızı Biber, Öğütülmüş Soğan, Öğütülmüş Sarımsak, Kekik, Öğütülmüş Adaçayı, Öğütülmüş Havuç, Mercanköşk, Kurutulmuş Öğütülmüş Limon.

SOFRADA ÖĞÜTME TUZU / PEMBE HİMALAYA TUZU: Himalaya Kaya Tuzu

KIZARMIŞ HİNDİ ÇEŞNİSİ: Tuz, Şeker, Sarımsak Granül, Öğütülmüş Soğan, Tatlı Kırmızı Pul Biber, Karabiber, Sarımsak Granül, Pirinç Unu, Öğütülmüş Hardal Tohumu, Öğütülmüş Mercanköşk, Öğütülmüş Kekik, Öğütülmüş Adaçayı, Öğütülmüş Biberiye,Kurutulmuş Öğütülmüş Limon, Mercanköşk, Öğütülmüş Defne Yaprağı, Portakal Granül,Öğütülmüş Kimyon, Öğütülmüş Yenibahar, Bitkisel Sıvı Yağ (Ayçiçek)

Saklama Koşulları: Serin, kuru ve rutubetsiz ortamda ağzı kapalı olarak muhafaza edilmelidir. Tavsiye edilen tüketim tarihine kadar tüketilmelidir.

Raf Ömrü: 2 Yıl

Alerjen Uyarısı
TAVUK ÇEŞNİSİ: Hardal tohumu içerir.

Ürün Hakkında:

BİBERİYELİ TUZLU ÇEŞNİ 60G

MARRYNADES İSTANBUL 190G

3 RENK KARABİBER KARIŞIMI 45G

TAVUK ÇEŞNİSİ 60G

SOFRADA ÖĞÜTME TUZU / PEMBE HİMALAYA TUZU KÜÇÜK DEĞİRMEN 100G

KIZARMIŞ HİNDİ ÇEŞNİSİ 70G

Kullanım Öneri̇si̇:

BİBERİYELİ TUZLU ÇEŞNİ:

MARRYNADES İSTANBUL: Tarihinde ve boğazının esintisinde barındırdığı aşkların şehridir İstanbul. En güzel birlikteliklerin hikayesi gizlidir İstanbul'un tadında. Yedi tepeli aşıklar şehri için tadıyla efsane iki lezzeti buluşturduk. İstanbul'a layık, fesleğen ve soğanın dillere destan birlikteliğiyle Marrynades İstanbul'un tadı lezzet aşkları tarihinde iz bırakacak. Et marinasyonu olarak kullanacağınız lezzetli bir sos.

3 RENK KARABİBER KARIŞIMI: Siyah, beyaz ve yeşil tane karabiberler Piper Nigrum adı verilen bir bitkide yetişir. Karabiber meyvelerinin olgunlaşmasına göre aromaları farklılık gösterir.

TAVUK ÇEŞNİSİ: Tavuk baharatını hazırlamış olduğunuz marinasyon sosunun içinde ya da ızgarada pişmiş tavukların üzerine serperek kullanabilirsiniz.

SOFRADA ÖĞÜTME TUZU / PEMBE HİMALAYA TUZU: Vücudumuzda bulunun 84 çeşit mineral ve elementi içinde barındırmaktadır. Himalaya kaya tuzu değirmenli ambalajlarda pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Himalaya dağlarının derinliklerinde bulunan bu tuz, tüm saflığı ile tamamen el ile toplanmıştır. Bir çok gurme şefin de tericihi olan bu gurme Himalaya Kaya Tuzu sofranızın her daim vazgeçilmezi olmaya aday ürünlerimizdendir.

KIZARMIŞ HİNDİ ÇEŞNİSİ: Kızartmış olduğunuz hindinin üzerine serperek keyifli bir lezzet yaşayacağınız baharat karışımını denemelisiniz.

KAPAT
Puan Ver
Devamını gör