• GÜVENLİ
    ALIŞVERİŞ
  • 75 TL ve ÜZERİ
    ÜCRETSİZ KARGO
1240 g
YARATICILIK KAMPANYASI (1240g Pet Şişe-Değirmen Cam/Pet Şişe)
Pet Şişe-Değirmen Cam/Pet Şişe
YARATICILIK KAMPANYASI
69,90
134,30
-
ADET
+

Kargo Bilgilendirme: Siparişleriniz en geç 3 - 5 iş günü içinde kargoya verilir.

İçi̇ndeki̇ler:

ACILI TRENDY SOS: Su, Domates Salçası, Közlenmiş Biber, Distile Sirke, Şeker, Tuz, Asitlik Düzenleyici (Asetik Asit), Kıvam Arttırıcı (Ksantan Gum), Modifiye Patates Nişastası, Asitlik Düzenleyici (Laktik Asit), Öğütülmüş Kişniş, Aroma Verici (Acı Kırmızı Biber Ekstraktı), Öğütülmüş Kimyon, Öğütülmüş Sarımsak, Renklendirici (Karamel Tozu), Aroma Verici (Tereyağ)

TAVUK ÇEŞNİSİ: Öğütülmüş Hardal Tohumu, Öğütülmüş Karabiber, Öğütülmüş Kişniş, Öğütülmüş Zencefil, Pul Kırmızı Biber, Öğütülmüş Soğan, Öğütülmüş Sarımsak, Kekik, Öğütülmüş Adaçayı, Öğütülmüş Havuç, Mercanköşk, Kurutulmuş Öğütülmüş Limon.

PEMBE HİMALAYA TUZU: Himalaya Kaya Tuzu

JALAPENO BİBERLİ TUZLU ÇEŞNİ: Tuz, Çekirdekli Kırmızı Biber, Jalapeno Biberi Püresi.

ZENCEFİLLİ TUZLU ÇEŞNİ: Tuz, Öğütülmüş Zencefil, Bitkisel Yağ (Ayçiçek Yağı), Zerdeçal, Aroma Verici (Zencefil).

BARBEKÜ ÇEŞNİSİ: Tuz, Soğan Granül, Pul Kırmızı Biber, Sarımsak Granül, Domates Granül, Şeker, Tütsü Aroma Vericisi, Kişniş Tane, Karabiber Tane, Kimyon Tane, Maydanoz, Kekik, Tütsü Aroma Vericisi.

ACILI BUFFALO SOS: Su, Domates Püresi, Közlenmiş Biber, Bitkisel Sıvı Yağ (Kanola Yağı), Domates Salçası, Distile Sirke, Tuz, Asitlik Düzenleyici (Asetik Asit), Şeker, Glukoz Şurubu, Kıvam Arttırıcı (Ksantan Gum), Öğütülmüş Sarımsak, Aroma Verici (Tereyağ), Modifiye Patates Nişastası, Asitlik Düzenleyici (Laktik Asit), Aroma Verici (Acı Kırmızı Biber Ekstraktı), Öğütülmüş Kişniş, Öğütülmüş Kimyon

Saklama Koşulları: Açıldıktan sonra ağzı kapalı olarak buzdolabında saklanmalı ve en geç 5 gün içinde tüketilmelidir. (ACILI TRENDY SOS)

Saklama Koşulları: Serin, kuru ve rutubetsiz ortamda ağzı kapalı olarak muhafaza edilmelidir. Tavsiye edilen tüketim tarihine kadar tüketilmelidir.

Saklama Koşulları: Açıldıktan sonra ağzı kapalı olarak buzdolabında saklanmalı ve en geç 5 gün içinde tüketilmelidir. (ACILI BUFFALO SOS)

Raf Ömrü: 6 Ay (ACILI BUFFALO SOS, ACILI TRENDY SOS)
Raf Ömrü: 2 Yıl

Alerjen Uyarısı: Hardal tohumu içerir. (TAVUK ÇEŞNİSİ)

Ürün Hakkında:

ACILI TRENDY SOS   300g

TAVUK ÇEŞNİSİ         150g

PEMBE HİMALAYA TUZU  120g

JALAPENO BİBERLİ TUZLU ÇEŞNİ   90g

ZENCEFİLLİ TUZLU ÇEŞNİ  100g

BARBEKÜ ÇEŞNİSİ  180g

ACILI BUFFALO SOS   300g

 

Kullanım Öneri̇si̇:

Acılı trendy sosu ızgara et, hamburger, cips, patates kızartması ve tavuk kanatlarınızda kullanabilirsiniz.

Tavuk çeşnisini hazırlamış olduğunuz marinasyon sosunun içinde ya da ızgarada pişmiş tavukların üzerine serperek kullanabilirsiniz.

Himalaya kaya tuzu, vücudumuzda bulunun 84 çeşit mineral ve elementi içinde barındırmaktadır. Himalaya kaya tuzu değirmenli ambalajlarda pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Acıyı seviyorsanız bu ürün sofranızın baş tacı olmaya aday... Jalapeno biberli tuzlu çeşniyi ızgara et, tavuk, balık ve sebzelerde kullanabilirsiniz.

Zencefilli tuzlu çeşni size uzak doğu mutfağının lezzetini hissettirecek.

Barbekü çeşnisi ile ızgaralarınız artık çok daha keyifli olacak. Barbekü çeşnisi  vazgeçemeyeceğiz bir lezzet olmaya aday...

Tavuk ve acılı buffalo sos ayrılmaz ikili... Tavuk kanat ile birlikte en çok kullanılan sostur.

 

KAPAT
Puan Ver
Devamını gör