• GÜVENLİ
    ALIŞVERİŞ
  • 75 TL ve ÜZERİ
    ÜCRETSİZ KARGO
440 g
SOFRALARI ZENGİNLEŞTİRENLER (440g Pet Dökme Kapak / Kutu)
Pet Dökme Kapak / Kutu
SOFRALARI ZENGİNLEŞTİRENLER
49,90
81,60
-
ADET
+

Kargo Bilgilendirme: Siparişleriniz en geç 3 - 5 iş günü içinde kargoya verilir.

İçi̇ndeki̇ler:

BURGER & PATATES ÇEŞNİSİ: Soğan Granül, Pul Kırmızı Biber, Tuz, Sarımsak Granül, Hardal Tohumu, Karabiber, Öğütülmüş Kimyon, Biberiye, Kekik, Öğütülmüş Kişniş, Defne Yaprağı, Mercanköşk, Mangal Aroma vericisi.

TÜTSÜLENMİŞ KIRMIZI BİBER: Öğütülmüş Kırmızı Biber, Tütsü Aroma Vericisi.

SOFRADA ÖĞÜTME TUZU / HİMALAYA TUZU: Himalaya Kaya Tuzu

SICAK ŞARAP BAHARAT KARIŞIMI KLASİK: Şeker, tarçın ( % 15 ), portakal kabuğu, limon kabuğu, karanfil ( % 2 ), kakule ( % 1 )

Baharatların eşsiz lezzeti ile harmanlanmış bu baharatı burger ve patates ürünlerinizde kullanabilirsiniz. (BURGER & PATATES ÇEŞNİSİ) Tütsülenmiş öğütülmüş kırmızı biber ile yemeklerinizde barbekü lezzeti... (TÜTSÜLENMİŞ KIRMIZI BİBER)

Saklama Koşulları: Serin, kuru ve rutubetsiz ortamda ağzı kapalı olarak muhafaza edilmelidir. Tavsiye edilen tüketim tarihine kadar tüketilmelidir. (BURGER & PATATES ÇEŞNİSİ)

Saklama Koşulları: Serin, kuru ve rutubetsiz ortamda ağzı kapalı olarak muhafaza edilmelidir. Tavsiye edilen tüketim tarihine kadar tüketilmelidir. (TÜTSÜLENMİŞ KIRMIZI BİBER)

Saklama Koşulları: Serin, kuru ve rutubetsiz ortamda ağzı kapalı olarak muhafaza edilmelidir. Tavsiye edilen tüketim tarihine kadar tüketilmelidir. (SOFRADA ÖĞÜTME TUZU / HİMALAYA TUZU)

Saklama Koşulları: Serin, kuru ve rutubetsiz ortamda muhafaza edilmelidir. (SICAK ŞARAP BAHARAT KARIŞIMI KLASİK)

Raf Ömrü: 2 Yıl (BURGER & PATATES ÇEŞNİSİ)

Raf Ömrü: 2 Yıl (TÜTSÜLENMİŞ KIRMIZI BİBER)

Raf Ömrü: 2 Yıl (SOFRADA ÖĞÜTME TUZU / HİMALAYA TUZU)

Raf Ömrü: 2 Yıl (SICAK ŞARAP BAHARAT KARIŞIMI KLASİK)

Alerjen Uyarısı: Hardal tohumu içerir. Süt ürünleri, susam, gluten, çam fıstığı ve kereviz ürünleri ile aynı hatta paketlenmiştir. (BURGER & PATATES ÇEŞNİSİ)

Alerjen Uyarısı: Süt ürünleri, hardal tohumu, susam, gluten, kabuklu yemişler ve kereviz içeren ürünlerle aynı hatta paketlenmiştir. (SICAK ŞARAP BAHARAT KARIŞIMI KLASİK)

Ürün Hakkında:

BURGER & PATATES ÇEŞNİSİ                             90g

TÜTSÜLENMİŞ KIRMIZI BİBER                           100g

SOFRADA ÖĞÜTME TUZU / HİMALAYA TUZU  200g

SICAK ŞARAP BAHARAT KARIŞIMI KLASİK        50g

Kullanım Öneri̇si̇:

Himalaya kaya tuzu, vücudumuzda bulunun 84 çeşit mineral ve elementi içinde barındırmaktadır. Himalaya kaya tuzu değirmenli ambalajlarda pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Himalaya dağlarının derinliklerinde bulunan bu tuz, tüm saflığı ile tamamen el ile toplanmıştır.

Sıcak şarap baharat karışımını büyük bir kaba koyarak üzerine 1 bardak su ilave edin ve kısık ateşte 5 dk. süreyle kaynatın. Ardından 1 şişe şarabı ilave ederek kısık ateşte kaynatmadan 30 dk süreyle ısıtıp servis edin. Arzu edilir ise içerisine şeker veya  portakal suyu ilave edilebilir.

KAPAT
Puan Ver
Devamını gör