• GÜVENLİ
    ALIŞVERİŞ
  • 75 TL ve ÜZERİ
    ÜCRETSİZ KARGO
410 g
LEZZETİYLE BÜYÜLEYENLER (410g Cam Şişe/Pet Dökme Kapak/Kutu)
Cam Şişe/Pet Dökme Kapak/Kutu
LEZZETİYLE BÜYÜLEYENLER
49,90
77,60
-
ADET
+

Kargo Bilgilendirme: Siparişleriniz en geç 3 - 5 iş günü içinde kargoya verilir.

İçi̇ndeki̇ler:

ET ÇEŞNİSİ: Pul Kırmızı Biber, Öğütülmüş Kimyon, Soğan Granül, Karabiber, Biberiye, Kekik, Et Aroma Vericisi, Sarımsak Granül, Hardal Tohumu, Tuz, Bitkisel Yağ (Ayçiçek), Tütsü Aroma Vericisi.

TAVUK ÇEŞNİSİ: Pul Kırımızı Biber, Zerdeçal, Tuz, Köri Karışımı (Köri Yaprağı, Kimyon, Karabiber, Karanfil, Zencefil, Zerdeçal, Havlıcan), Soğan Granül, Sarımsak Granül, Öğütülmüş Kimyon, Biberiye, Bitkisel Yağ (Ayçiçek), Karabiber, Maydanoz.

MARRYNADES MEKSİKA: Su, Elma Suyu, Domates Püresi, Limon Suyu, Bitkisel Sıvı Yağ (Ayçiçek), Öğütülmüş Soğan, Jalapeno Biberi, Öğütülmüş İsot Biberi, Tuz, Stabilizatör Karışımı, Renklendirici (Paprika Oleoresin), Öğütülmüş Kişniş, Kakao, Öğütülmüş Sarımsak, Öğütülmüş Kimyon, Tatlı Öğütülmüş Kırmızı Biber, Hardal Tohumu, Acı Öğütülmüş Kırmızı Biber, Tütsü Aroma Vericisi.

SICAK ŞARAP BAHARAT KARIŞIMI PORTAKAL & ANASON: Şeker, tarçın, portakal kabuğu ( % 16 ), anason ( % 3 ), karanfil

Baharatların eşsiz lezzeti ile harmanlanmış bu çeşniyi tüm et ürünlerinizde ve marinasyonlarınızda kullanabilirsiniz. (ET ÇEŞNİSİ) Baharatların eşsiz lezzeti ile harmanlanmış bu çeşniyi tüm tavuk ürünlerinizde ve marinasyonlarınızda kullanabilirsiniz. (TAVUK ÇEŞNİSİ)

Saklama Koşulları: Serin, kuru ve rutubetsiz ortamda ağzı kapalı olarak muhafaza edilmelidir. Tavsiye edilen tüketim tarihine kadar tüketilmelidir. (ET ÇEŞNİSİ)

Saklama Koşulları: Serin, kuru ve rutubetsiz ortamda ağzı kapalı olarak muhafaza edilmelidir. Tavsiye edilen tüketim tarihine kadar tüketilmelidir. (TAVUK ÇEŞNİSİ)

Saklama Koşulları: Serin, kuru ve rutubetsiz ortamda muhafaza edilmelidir. (MARRYNADES MEKSİKA)

Saklama Koşulları: Serin, kuru ve rutubetsiz ortamda muhafaza edilmelidir. (SICAK ŞARAP BAHARAT KARIŞIMI PORTAKAL & ANASON)

Raf Ömrü: 2 Yıl (ET ÇEŞNİSİ)

Raf Ömrü: 2 Yıl (TAVUK ÇEŞNİSİ)

Raf ömrü: 1 yıl (MARRYNADES MEKSİKA)

Raf Ömrü: 2 yıl (SICAK ŞARAP BAHARAT KARIŞIMI PORTAKAL & ANASON)

Alerjen Uyarısı: Hardal tohumu içerir. Süt ürünleri, susam, gluten, çam fıstığı ve kereviz ürünleri ile aynı hatta paketlenmiştir. (ET ÇEŞNİSİ)

Alerjen Uyarısı: Süt ürünleri, hardal tohumu, susam, gluten, çam fıstığı ve kereviz ürünleri ile aynı hatta paketlenmiştir. (TAVUK ÇEŞNİSİ)

Alerjen Uyarısı: Süt ürünleri, hardal tohumu, susam, gluten, kabuklu yemişler ve kereviz içeren ürünlerle aynı hatta paketlenmiştir. (SICAK ŞARAP BAHARAT KARIŞIMI PORTAKAL & ANASON)

Ürün Hakkında:

ET ÇEŞNİSİ                            85g

TAVUK ÇEŞNİSİ                     85g      

MARRYNADES MEKSİKA    190g

SICAK ŞARAP BAHARAT KARIŞIMI PORTAKAL & ANASON   50g

Kullanım Öneri̇si̇:

MARRYNADES MEKSİKA: Marrynadesleri etleri pişirmeden 30 dakika önce bir kaba koyarak üzerine döküp buzdolabında bekletmeniz gerekiyor. 1 adet 1 kg ete yetecek kadar eğer hepsini kullanmak istemezseniz piştikten sonra lezzeti arttırmak için servis esnasında üzerine de bir miktar dökebilirsiniz. Ve mükemmel et yemeğiniz hazır!

SICAK ŞARAP BAHARAT KARIŞIMI PORTAKAL & ANASON: Sıcak şarap baharat karışımını büyük bir kaba koyarak üzerine 1 bardak su ilave edin ve kısık ateşte 5 dk. süreyle kaynatın. Ardından 1 şişe şarabı ilave ederek kısık ateşte kaynatmadan 30 dk süreyle ısıtıp servis edin. Arzu edilir ise içerisine şeker veya  portakal suyu ilave edilebilir.

KAPAT
Puan Ver
Devamını gör