• GÜVENLİ
    ALIŞVERİŞ
  • 75 TL ve ÜZERİ
    ÜCRETSİZ KARGO
710 g
İŞTAH AÇANLAR (710g Pet Dökme Kapak /Pet Değirmen/Pet Şişe)
Pet Dökme Kapak /Pet Değirmen/Pet Şişe
İŞTAH AÇANLAR
49,90
91,60
-
ADET
+

Kargo Bilgilendirme: Siparişleriniz en geç 3 - 5 iş günü içinde kargoya verilir.

İçi̇ndeki̇ler:

BALIK ÇEŞNİSİ: Soğan Granül, Sarımsak Granül, Pul Kırmızı Biber, Zerdeçal, Tuz, Karabiber, Bitkisel Yağ (Ayçiçek), Maydanoz, Asitlik Düzenleyici (Sitrik Asit).

PİZZA & MAKARNA ÇEŞNİSİ: Pul Kırmızı Biber, Domates Granül, Tuz, Fesleğen, Karabiber Tane, Biberiye, Soğan Granül, Sarımsak Granül, Mercanköşk, Kekik, Maydanoz.

SOFRADA ÖĞÜTME TUZU / DENİZ TUZU: Deniz Tuzu.

HUMUS SOS: Su, Bitkisel Sıvı Yağ (Ayçiçek), Nohut Unu, Öğütülmüş Sarımsak, Tuz, Patates Gevreği, Şeker, Öğütülmüş Kimyon, Asitlik Düzenleyici (Sitrik Asit), Kahve Beyazlatıcı, Aroma Verici (Tahin, Zeytinyağı).

Baharatların eşsiz lezzeti ile harmanlanmış bu çeşniyi tüm balık ürünlerinizde ve marinasyonlarınızda kullanabilirsiniz. (BALIK ÇEŞNİSİ) Pizza ve makarna baharatı ile yemeklerinizi hazırladıktan sonra üstlerine serpebilir ya da soslarına ilave ederek lezzetlerine lezzet katabilirsiniz. (PİZZA & MAKARNA ÇEŞNİSİ)

Saklama Koşullar: Serin, kuru ve rutubetsiz ortamda ağzı kapalı olarak muhafaza edilmelidir. Tavsiye edilen tüketim tarihine kadar tüketilmelidir. (BALIK ÇEŞNİSİ)

Saklama Koşulları: Serin, kuru ve rutubetsiz ortamda ağzı kapalı olarak muhafaza edilmelidir. Tavsiye edilen tüketim tarihine kadar tüketilmelidir. (PİZZA & MAKARNA ÇEŞNİSİ)

Saklama Koşulları: Serin, kuru ve rutubetsiz ortamda ağzı kapalı olarak muhafaza edilmelidir. Tavsiye edilen tüketim tarihine kadar tüketilmelidir. (SOFRADA ÖĞÜTME TUZU / DENİZ TUZU)

Saklama Koşulları: Açıldıktan sonra ağzı kapalı olarak buzdolabında saklanmalı ve en geç 30 gün içinde tüketilmelidir.

Raf Ömrü: 2 Yıl (BALIK ÇEŞNİSİ)

Raf Ömrü: 2 Yıl (PİZZA & MAKARNA ÇEŞNİSİ)

Raf Ömrü: 2 Yıl (SOFRADA ÖĞÜTME TUZU / DENİZ TUZU)

Raf Ömrü: 1 Yıl (HUMUS SOS)

Alerjen Uyarısı: Süt ürünleri, hardal tohumu, susam, gluten, çam fıstığı ve kereviz ürünleri ile aynı hatta paketlenmiştir. (BALIK ÇEŞNİSİ)

Ürün Hakkında:

BALIK ÇEŞNİSİ     120g

PİZZA & MAKARNA ÇEŞNİSİ     120g

SOFRADA ÖĞÜTME TUZU / DENİZ TUZU   200g

HUMUS SOS    270g

 

Kullanım Öneri̇si̇:

Rafine edilmemiş, katkısız deniz tuzu insan sağlığı için önemlidir. Tuzun kaynağı olan deniz suyu, vücut için gerekli birçok minerali içermektedir. (SOFRADA ÖĞÜTME TUZU / DENİZ TUZU)

KAPAT
Puan Ver
Devamını gör