• GÜVENLİ
    ALIŞVERİŞ
  • 75 TL ve ÜZERİ
    ÜCRETSİZ KARGO
555 g
DAMAKTA HEYECAN YARATANLAR (555g Değirmen / Cam Şişe)
Değirmen / Cam Şişe
DAMAKTA HEYECAN YARATANLAR
39,90
53,70
-
ADET
+

Kargo Bilgilendirme: Siparişleriniz en geç 3 - 5 iş günü içinde kargoya verilir.

İçi̇ndeki̇ler:

ET SOSU: Domates Püresi, Su, Soya Sosu (Su, Soya Fasülyesi, Tuz, Buğday Unu, Şeker), Bitkisel Yağ (Ayçiçek), Şeker, Beyaz Sirke, Balsamik Sirke, Öğütülmüş Sarımsak, Öğütülmüş Soğan, Öğütülmüş Hardal Tohumu, Et Aroma Vericisi, Öğütülmüş Karabiber, Tütsü Aroma Vericisi, Kıvam Arttırıcı (Ksantan Gam), Renklendirici (Karamel Tozu), Aroma Verici (Sarımsak).

JALAPENO BİBERLİ TUZLU ÇEŞNİ: Tuz, Çekirdekli Kırmızı Biber, Jalapeno Biberi Püresi


MARRYNADES DELHİ: Su, Portakal Suyu, Domates Püresi, Elma Suyu, Bitkisel Sıvı Yağ (Ayçiçek), Soğan Suyu Konsantresi, Elma Sirkesi, Hardal Sos, Öğütülmüş Soğan, Tuz, Köri, Limon Suyu, Stabilizatör Karışımı, Sarımsak Granül, Zerdeçal, Öğütülmüş Sarımsak, Çekirdekli Kırmızı Biber, Öğütülmüş Zencefil.

Saklama Koşulları: Açıldıktan sonra ağzı kapalı olarak buzdolabında saklanmalı ve en geç 30 gün içinde tüketilmelidir. (ET SOSU)
Saklama Koşulları: Serin, kuru ve rutubetsiz ortamda muhafaza edilmelidir. (MARRYNADES DELHİ)
Saklama Koşulları: Serin, kuru ve rutubetsiz ortamda ağzı kapalı olarak muhafaza edilmelidir. Tavsiye edilen tüketim tarihine kadar tüketilmelidir. (JALAPENO BİBERLİ TUZLU ÇEŞNİ)

Raf Ömrü: 3 Ay (ET SOSU)
Raf Ömrü: 1 Yıl (MARRYNADES DELHİ)
Raf Ömrü: 2 Yıl (JALAPENO BİBERLİ TUZLU ÇEŞNİ)

Alerjen Uyarısı: Hardal, gluten ve soya içerir. (ET SOSU)
Alerjen Uyarısı: Yumurta ürünü ve hardal içerir. (MARRYNADES DELHİ)

Ürün Hakkında:

ET SOSU :  275 G
MARRYNADES DELHİ :  190 G
JALAPENO BİBERLİ TUZLU ÇEŞNİ : 90 G

Kullanım Öneri̇si̇:

Marrynadesleri etleri pişirmeden 30 dakika önce bir kaba koyarak üzerine döküp buzdolabında bekletmeniz gerekiyor. 1 adet 1 kg ete yetecek kadar eğer hepsini kullanmak istemezseniz piştikten sonra lezzeti arttırmak için servis esnasında üzerine de bir miktar dökebilirsiniz. Ve mükemmel et yemeğiniz hazır! (MARRYNADES DELHİ -  ET SOSU)

Acıyı seviyorsanız bu ürün sofranızın baş tacı olmaya aday... Jalapeno biberli tuzlu baharatı ızgara et, tavuk, balık ve sebzelerde kullanabilirsiniz. (JALAPENO BİBERLİ TUZLU ÇEŞNİ)

KAPAT
Puan Ver
Devamını gör