• GÜVENLİ
    ALIŞVERİŞ
  • 75 TL ve ÜZERİ
    ÜCRETSİZ KARGO
950 g
DAMAK TADI KAMPANYASI (950g Pet Şişe-Değirmen Cam/Pet Şişe)
Pet Şişe-Değirmen Cam/Pet Şişe
DAMAK TADI KAMPANYASI
49,90
93,50
-
ADET
+

Kargo Bilgilendirme: Siparişleriniz en geç 3 - 5 iş günü içinde kargoya verilir.

İçi̇ndeki̇ler:

PEMBE HİMALAYA TUZU: Himalaya Kaya Tuzu

CHİLİ BİBERLİ SANDVİÇ SOSU: Mayonez [Su, Bitkisel Yağ (Ayçiçek, Kanola), Modifiye Nişasta, Yumurta Sarısı, Şeker, Tuz Sirke, Kıvam Arttırıcı (Ksantan Gum), Asitlik Düzenleyiciler (Hidroklorik Asit, Sitrik Asit), Aroma Vericiler, Sarımsak Tozu, Soğan Tozu, Antioksidan (Kalsiyum Disodyum Edta)], Su, Domates Salçası, Jalapeno Biberi, Bitkisel Sıvı Yağ (Ayçiçek), Acı Kırmızı Pul Biber, Sarımsak Granül, Soğan Granül, Tuz, Şeker, Öğütülmüş Sarımsak, Maydanoz, Aroma Verici (Acı Kırmızı Biber Ekstraktı).

SOMON ÇEŞNİSİ: Limon Granül, Çekirdekli Kırmızı Biber, Pul Kırmızı Biber, Tuz, Soğan Granül, Sarımsak Granül, Domates Granül, Tütsü Aroma Vericisi, Çedar Aroma Vericisi.

SARIMSAKLI & SOĞANLI SANDVİÇ SOSU: Mayonez [Su, Bitkisel Yağ (Ayçiçek, Kanola), Modifiye Nişasta, Yumurta Sarısı, Şeker, Tuz Sirke, Kıvam Arttırıcı (Ksantan Gum), Asitlik Düzenleyiciler (Hidroklorik Asit, Sitrik Asit), Aroma Vericiler, Sarımsak Tozu, Soğan Tozu, Antioksidan (Kalsiyum Disodyum Edta)], Soğan, Sarımsak, Glukoz Şurubu, Tuz, Öğütülmüş Karabiber, Zerdeçal.

ŞİLİ BİBERLİ TUZLU ÇEŞNİ: Tuz, çekirdekli kırmızı biber

Saklama Koşulları: Serin, kuru ve rutubetsiz ortamda ağzı kapalı olarak muhafaza edilmelidir. Tavsiye edilen tüketim tarihine kadar tüketilmelidir.

Saklama Koşulları: Açıldıktan sonra ağzı kapalı olarak buzdolabında saklanmalı ve en geç 5 gün içinde tüketilmelidir.(CHİLİ BİBERLİ SANDVİÇ SOSU)

Raf Ömrü: 2 Yıl

Raf Ömrü: 6 Ay (CHİLİ BİBERLİ SANDVİÇ SOSU, SARIMSAKLI & SOĞANLI SANDVİÇ SOSU)

Alerjen Uyarısı: Yumurta ürünü içerir.(CHİLİ BİBERLİ SANDVİÇ SOSU)

Alerjen Uyarısı: Süt ürünü içerir.(SOMON ÇEŞNİSİ)

Alerjen Uyarısı: Yumurta ürünü içerir.(SARIMSAKLI & SOĞANLI SANDVİÇ SOSU)

Ürün Hakkında:

PEMBE HİMALAYA TUZU   100g

CHİLİ BİBERLİ SANDVİÇ SOSU    300g

SOMON ÇEŞNİSİ    180g

SARIMSAKLI & SOĞANLI SANDVİÇ SOSU    300g

ŞİLİ BİBERLİ TUZLU ÇEŞNİ    70g

Kullanım Öneri̇si̇:

Himalaya kaya tuzu, vücudumuzda bulunun 84 çeşit mineral ve elementi içinde barındırmaktadır. Himalaya kaya tuzu değirmenli ambalajlarda pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Chili Biberli Sandviç Sosu ile tavuklu ya da kırmızı etli sandviçleriniz daha lezzetli olacak.

Somon balığı için özel olarak hazırlanan somon baharat karışımı sayesinde dostlarınıza unutulmaz bir lezzet yaşatabilirsiniz.

Sarımsaklı ve soğanlı sandviç sosunu soğuk sandviç ya da hamburger de kullanabilirsiniz.

Chili biberli tuzlu çeşniyi et ve deniz ürünlerinize tat vermek için servis sırasında serpebilirsiniz. Biberli tuzu baharat olarak kullanabilirsiniz.

KAPAT
Puan Ver
Devamını gör