• GÜVENLİ
    ALIŞVERİŞ
  • 75 TL ve ÜZERİ
    ÜCRETSİZ KARGO
510 g
ATEŞLİ KAMPANYA (510g Değirmen / Cam Şişe)
Değirmen / Cam Şişe
ATEŞLİ KAMPANYA
39,90
53,70
-
ADET
+

Kargo Bilgilendirme: Siparişleriniz en geç 3 - 5 iş günü içinde kargoya verilir.

İçi̇ndeki̇ler:

ACILI BUFFALO KANAT SOSU: Domates Püresi, Su, Soya Sosu (Su, Soya Fasülyesi, Tuz, Buğday Unu, Şeker), Bitkisel Yağ (Ayçiçek), Şeker, Beyaz Sirke, Balsamik Sirke, Öğütülmüş Sarımsak, Öğütülmüş Soğan, Öğütülmüş Hardal Tohumu, Et Aroma Vericisi, Öğütülmüş Karabiber, Tütsü Aroma Vericisi, Kıvam Arttırıcı (Ksantan Gam), Renklendirici (Karamel Tozu), Aroma Verici (Sarımsak).

MARRYNADES BANGKOK: Su, Şeker, Domates Salçası, Üzüm Sirkesi, Tuz, Limon Suyu, Ananas Püresi, Öğütülmüş Sarımsak, Stabilizatör Karışımı, Çekirdekli Kırmızı Biber, Öğütülmüş Zencefil, Ançuez Aroması.

ŞİLİ BİBERLİ TUZLU ÇEŞNİ: Çekirdekli Kırmızı Biber, Soğan Granül, Tuz, Et Aroması, İsot Biberi, Sarımsak Granül, Tütsü Aroma Vericisi

Saklama Koşulları: Açıldıktan sonra ağzı kapalı olarak buzdolabında saklanmalı ve en geç 30 gün içinde tüketilmelidir. (ACILI BUFFALO KANAT SOSU)
Saklama Koşulları: Serin, kuru ve rutubetsiz ortamda muhafaza edilmelidir. (MARRYNADES BANGKOK)
Saklama Koşulları: Serin, kuru ve rutubetsiz ortamda ağzı kapalı olarak muhafaza edilmelidir. Tavsiye edilen tüketim tarihine kadar tüketilmelidir. (ŞİLİ BİBERLİ TUZLU ÇEŞNİ)

Raf Ömrü: 3 Ay (ACILI BUFFALO KANAT SOSU)
Raf Ömrü: 1 Yıl (MARRYNADES BANGKOK)
Raf Ömrü: 2 Yıl (ŞİLİ BİBERLİ TUZLU ÇEŞNİ)

Ürün Hakkında:

ACILI BUFFALO KANAT SOSU :  250 G

MARRYNADES BANGKOK :  190 G

ŞİLİ BİBERLİ TUZLU ÇEŞNİ:  60 G

Kullanım Öneri̇si̇:

MARRYNADES BANGKOK - ACILI BUFFALO KANAT SOSU: Marrynadesleri etleri pişirmeden 30 dakika önce bir kaba koyarak üzerine döküp buzdolabında bekletmeniz gerekiyor. 1 adet 1 kg ete yetecek kadar eğer hepsini kullanmak istemezseniz piştikten sonra lezzeti arttırmak için servis esnasında üzerine de bir miktar dökebilirsiniz. Ve mükemmel et yemeğiniz hazır!

ŞİLİ BİBERLİ TUZLU ÇEŞNİ: Chili biberli tuzlu çeşniyi et ve deniz ürünlerinize tat vermek için servis sırasında serpebilirsiniz. Biberli tuzu baharat olarak kullanabilirsiniz.

KAPAT
Puan Ver
Devamını gör